yotaphone

Połączenie myśli technicznej dwóch firm (z Rosji i Singapuru) zaowocowało powstaniem firmy o nazwie Yota Devices. Firma ta już niebawem w swej ofercie posiadać będzie, (ośmielę się tak napisać) rewolucyjny smartfon, o nazwie YotaPhone.

Urządzenie według informacji pochodzących od producenta już w przyszłym miesiącu trafić ma do sklepów (w tym również w Polsce) i możecie mi wierzyć, lub nie jednak warto będzie na nie zaczekać dlaczego, zapytacie?

YotaPhone jest pierwszym na świecie smartfonem posiadającym dwa wyświetlacze (LCD i E-Ink), z przodu urządzenia znajduje się 4.3-calowy ekran LCD o rozdzielczości  1280 x 720 pikseli, natomiast z tyłu znajdziemy ekran E-Link o rozmiarze 4.3-cala, który niczym nie ustępuje popularnym urządzeniom do czytania e-booków.

Poniżej zamieszczam oficjalną specyfikacje urządzenia:

specyfikacja YotaPhone

 

Którą swoją drogą możecie znaleźć na  oficjalnej stronie produktu, gdzie również istnieje możliwość pozostawienia swojego imienia wraz z adresem mail w celu poinformowania kiedy to uruchomiona zostanie przedsprzedaż. Jeśli wierzyć plotkom, YotaPhone sprzedawany ma być w cenie około 500 euro.

0 Likes
0 Dislikes