xiaomi-logo1

Po odniesieniu kolejnego sukcesu na rodzimym rynku w postaci moim zdaniem jak na tamtą chwilę (październik 2012 r) genialnego pod względem parametrów i niedościgniętego pod względem ceny Xiaomi MI-Two. Firma Xiaomi pracuje nad kolejnym super smartfonem za niewielkie pieniądze.

Dzisiejszego dnia w sieci znaleźć można pierwszą fotografię tego też „potwora”, którą możecie zobaczyć poniżej. Jak na mój gust front urządzenia designem zbliżony jest do HTC One (a może tylko mi się wydaje, jak sądzicie?).

Xiaomi Mi-3

Pisząc w tytule o Xiaomi MI-3 „potwór” nie bez powodu użyłem tego słowa, nie co dzień widzi się tak interesującą specyfikacje techniczną w smartfonie, a po części mówi się o:

  • 5-calowym ekranie Full HD
  • procesorze Qualcomm Snapdragon 800
  • 2 GB pamięci RAM
  • aparacie głównym o matrycy 13 MPix (matryca Exmor RS)
  • baterii o pojemności 3,000 mAh

Chyba zgodzicie się ze mną, że takiej specyfikacji nie powstydził by się żaden czołowych producentów sprzętu elektronicznego prawda? A jeśli dorzucimy do tego wszystkiego zapewne bardzo niską cenę, która na chwilę obecną jest niestety nieznana, to aż zrobi się przykro, że nie mieszkamy choć na czas premiery tego też urządzenia w Chinach. Pisze tak ponieważ szanse na to by smartfon był dostępny chociażby w Europie są zerowe…

0 Likes
0 Dislikes