Review of: vCommunicator
Aplikacja:
Maciej Komur
Version:
0.5.15
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
5 Stars
On 16 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Prosty w obsłudze
+ Darmowy
+ Możliwość logowania się z GG lub Tlenu
+ Bez "udziwnień"
- Interfejs mógł by być choć odrobinę ciekawszy

 

Od kiedy wyszła najnowsza aktualizacja do Gadu Gadu wiele osób w tym ja postanowiło pożegnać się z tym programem, i znaleźć coś co będzie w stanie zastąpić dawny komunikator. Po kilku chwilach znalazłem program o nazwie vCommunicator.

vCommunicator jest aplikacją pozwalającą na komunikację między użytkownikami takich komunikatorów jak Gadu Gadu oraz Tlen. Obsługa jest prosta zwyczajnie wybieramy na jakie konto się chcemy zalogować następnie, w przypadku GG wpisujemy nasz numer i hasło, natomiast w przypadku konfiguracji konta Tlen wpisujemy nasz adres email (musimy mieć konto na poczcie o2) i nasze hasło, to wszystko.

 Z ważniejszych funkcji które oferuje vCommunicator mamy:

  • rozmowy
  •  zmiana stanu i opisu
  •  import kontaktów z serwera
  • archiwum wiadomości
  • wyszukiwarka kontaktów
  • konfiguracja wyglądu okna rozmowy
  •  powiadomienia o nowych wiadomościach

Po kilku dniach „pracy” na vCommunicator nie zauważyłem aby program nagle sam się zamknął lub zawiesił. Podczas działania komunikatora w tle nie zauważyłem zbytnio zwiększonego poziomu poboru baterii, właściwie to jest on niższy niż podczas stosowania oryginalnego Gadu Gadu. 

Uważam iż vCommunicator jest doskonałą alternatywą dla osób które mają dość nowych „udziwnień” jednego z najbardziej znanych komunikatorów w Polsce.

+ Prosty w obsłudze + Darmowy + Możliwość logowania się z GG lub Tlenu + Bez "udziwnień" - Interfejs mógł by być choć odrobinę ciekawszy
0 Likes
0 Dislikes