Co się okazuje, jeżeli chcemy mieć smartfon odporny na upadki, czy zalanie nie samymi Samsungami Xcover człowiek żyje. Tak więc, dla urozmaicenia mam krótkie info na temat nowej propozycji od Ulefone. Firmy o której przyznam się bez bicia, do tej pory nie słyszałem, a naprawdę szkoda bo przeglądając dziś ich stronę znalazłem całkiem ciekawe urządzenia.

Armor X bo tak nazywa się nowy produkt firmy Ulefone, o którym chciałbym napisać. Zaskarbić ma naszą uwagę naprawdę ładnym designem (wg. mnie), ekranem o proporcjach 18:9, oraz możliwością ładowania bezprzewodowego, dzięki ładowarce QI.

O Ulefone Armor X powiedzieć, że jest bestią pod względem parametrów technicznych no niestety się nie da… raczej, określić go możemy mianem średniaka. Jednak, należy pamiętać, że ze świecą szukać „opancerzonego” smartfona o potężnej specyfikacji sprzętowej.  W tym przypadku do czynienia mamy z ekranem o przekątnej 5,5 cala, procesorze MediaTek MT6739, wraz z 2 GB pamięci RAM. Dodatkowo, mamy tutaj na tyle urządzenia dwa aparaty fotograficzne o matrycach 13 Mpix i 5 Mpix. Zaś na froncie urządzenia, znajduje się aparat z matrycą 8 Mpix. 

Do ładowania bezprzewodowego posłuży nam ładowarka UF002, którą niestety będziemy musieli zakupić oddzielnie, ponieważ nie uświadczymy jej w zestawie, wraz z urządzeniem. Smartfon Ulefone Armor X dostępny ma być w Polsce jeszcze w tym miesiącu. 

0 Likes
0 Dislikes