Jeśli Twój smartfon lub tablet zastępuje Ci konsole do gier nie mogłeś nie słyszeć o firmie Gameloft. Odpowiedzialna jest co najmniej za takie hity jak Order & Chaos, Starfront: Collision, czy też całe serie w postaci Dungeon Hunter, N.O.V.A lub Asphalt. Wymieniać mógł bym jeszcze wiele tytułów ale nie o nich dziś zamierzam napisać. Dziś pragnę Wam przedstawić nowy Trailer z najnowszej produkcji od Gameloft – Wild Blood. Gra warta jest uwagi choćby dla samej oprawy wizualnej, po raz pierwszy Francuskie studio do produkcji swojej gry skorzystało z osławionego już silnika Unreal Engine 3. Dzięki czemu możemy być pewni, że grafika jaką ujrzymy w Wild Blood będzie zbliżona do tej, do której mogliśmy się przyzwyczaić grając na konsolach.

 

Czego możemy się spodziewać po grze, jeśli odsuniemy oprawę wizualną? Po obejrzeniu powyższego trailera z gry, mogę napisać że lekko sztywnych animacji, całkiem interesujących umiejętności którymi włada bohater, przyzwoitej ilości przeciwników i dużo krwi… Trzeba dodać też, że bardzo dobrze prezentują się różnego rodzaju uniki wykonywane przez sterowaną postać.

Niestety po tym krótkim trailerze nie mogę wywnioskować czy gra będzie należeć do któregoś z gatunków Action RPG, czy hack-n-slash.

0 Likes
0 Dislikes