Review of: Towers N' Trolls
Gra:
Ember Entertainment
Version:
1.4.9
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 28 maja 2012
Last modified:29 maja 2012

Summary:

+ Darmowa

+ Ciekawa

+ Prosta i przyjemna

+ Często aktualizowana

- Nie najlepsza oprawa dźwiękowa

- Na słabsze urządzeniach nie działa

Przeglądając Google Play natrafiłem na grę o mało ciekawym tytule, w dodatku dość nieciekawie zaprezentowaną, ale jak się mówi „nie należy oceniać książki po okładce”, więc postanowiłem dać temu tytułowi szanse…

Towers N’ Trolls jest grą z gatunku Tower Defense,  gatunku za którym osobiście  średnio przepadam. Dlatego do testowania tej produkcji podszedłem dość sceptycznie. Po zainstalowaniu gry nawet jej nie włączyłem. Dopiero wieczorem odpaliłem Tower N’ Trolls i naprawdę się mile zaskoczyłem, bo pomijając całkiem zgrabnie zrobione menu, rozpocząłem potyczkę w kampanii. I już po chwili nie mogłem oderwać wzroku od ekranu smartfona. Mimo że gra praktycznie nic nie wnosi do gatunku, to naprawdę jest wciągająca i ciekawa, a pokonywanie kolejnych fal orków, trolli i innego typu przeciwników (łącznie 9 typów) sprawia wiele frajdy.

Do uprzykrzenia życia tytułowych trolli  został oddany spory arsenał budowli. Jedne z nich po ulepszeniu są w stanie zamrażać, przez co spowalniają przeciwnika, inne zwyczajnie zadają im potężne obrażenia. Gra oferuje łącznie 45 poziomów, 3 tryby rozgrywki – wspomniany już wcześniej tryb kampanii (Story Campaign), jak i dwa pozostałe, Challenge i Open Mode.

Poruszając kwestie techniczne mogę przyznać, iż opisywana przeze mnie produkcja firmy Ember Entertainment jest ładna, nie mogę napisać, że posiada super grafikę, ponieważ wprawia ona w zakłopotanie, jednak oprawa graficzna w tym produkcie jest kolorowa, całkiem przyzwoita dla oka, kolory nie męczą i nie denerwują. Dźwięk w grze nie jest zły, na ogół przyjdzie nam wsłuchiwać się w wystrzały, dźwięki upadających na ziemie monet, jak i bonusowych „szmaragdów”, za które będziemy w stanie odblokować kolejne „światy”, a tym samym i poziomy.

Poniżej umieszczam krótki game-play z gry.

Gra Towers N’ Trolls jest do „zdobycia” w Google Play za darmo, moim zdaniem aż dziwne że tak dobra produkcja jest oddana nam do użytku za 0 złotych. Osobiście nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie bardzo cieszy. Mimo, że z początku nie byłem przekonany do tej produkcji, przełamałem się i mogłem spędzić kilka godzin przy dobrej grze, dzięki czemu mogę i Wam, drodzy czytelnicy polecić Tower N’ Trolls.

 

+ Darmowa
+ Ciekawa
+ Prosta i przyjemna
+ Często aktualizowana
- Nie najlepsza oprawa dźwiękowa
- Na słabsze urządzeniach nie działa
0 Likes
0 Dislikes