Najbardziej znana nawigacja samochodowa na świecie – TomTom trafiła na urządzenia mobilne opatrzone systemem operacyjnym z zielonym robotem w roli głównej i jest już do nabycia w Google Play.

Jedyną rzeczą która w głównej mierze może się rzucić w oczy po wyszukaniu w Google Play hasła „TomTom” jest to, że sama aplikacja podzielona została na kilka różnych wersji. Rozróżnić możemy je również ceną, która prezentuje się następująco:

Jak nietrudno zauważyć cena jak za aplikację na androida jest delikatnie mówiąc całkiem spora, to jak oznajmił na stronie produktu producent „Tylko przez określony czas obowiązuje cena początkowa”, więc raczej w niedalekiej przyszłości trzeba być przygotowanym na wzrost w/w cen.  Niemniej jednak zakupując oryginalną aplikacje mamy dostęp do „dożywotnich” darmowych aktualizacji.
Po więcej informacji zapisanych na temat aplikacji TomTom, odsyłam pod adres Google Play, gdzie znajdziecie pełen opis produktu.
A od siebie mam tylko takie jedno pytanko które nurtuje mnie od chwili zobaczenia tej „apki” w GP, wie ktoś może dlaczego wersja TomTom Europa Wschodnia jest tańsza od samej mapy Polski?, proszę o napisanie tego w komentarzu.
0 Likes
0 Dislikes