Review of: Tiny Tower
Gra:
Mobage
Version:
1.6.5.10
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 2 kwietnia 2012
Last modified:10 maja 2012

Summary:

+ Ciekawa i wciągająca

+ Darmowa

+ NIe musi być włączona 24h na dobę

+ Częste aktualizacje

- Brzydka grafika

- Denerwująca oprawa dźwiękowa

- Wymaga połączenia z internetem

 

Dzisiejszego dnia chciałem napisać o Tiny Tower. Grze może nie porywającej graficznie, bo  równie dobrze można było by ją określić mianem brzydkiej, a po dłuższym czasie też i monotonnej.

Autorami tej gry jest firma Mobage, i jest to ich chyba najlepsza gra jaką do tej pory wypuścili. Tiny Tower jest grą polegającą na budowaniu kolejnych pięter w wieżowcu, który możemy podzielić na budynki mieszkalne (apartamenty) które  zamieszkiwane są przez małych ludzi, oraz piętra przemysłowe których jest pięć różnego rodzaju gałęzi. Dodam iż nie każdy z mieszkańców nadaje się na wyznaczone stanowisko, nasi mieszkańcy posiadają statystyki z których jesteśmy w stanie odczytać która postać będzie się bardziej nadawać do danej pracy.

 

Kolejnym zadaniem gracza przed jakim stawiają go autorzy tej gry jest wożenie ludzi windą, raz na jakiś czas do windy wsiądzie VIP, dzięki takim gościom możemy na przykład przyspieszyć budowę kolejnego piętra, lub też wykupi cały asortyment znajdujący się na danym piętrze, rodzajów VIP-ów jest całkiem sporo. Gra z początku oczarowuje i przyciąga do siebie, a budowanie kolejnych pięter i osiedlanie kolejnych mieszkańców jest miłym spędzeniem wolnego czasu.

W raz z nową aktualizacją gry, dołożono coś w stylu mini questów wyglądających w taki sposób, Mr.Kowalski zgłasza zamówienie na powiedzmy 400 ciastek i 200 napojów,naszym zadaniem jest „wyprodukowanie” danej ilości zamówionego towaru, po zakończeniu questa uzyskamy nagrodę w postaci „BUX’ów” jest to waluta wymyślona przez twórców gry za którą możemy kupić różne udogodnienia, np złoto za które jesteśmy w stanie budować następne piętra naszego drapacza chmur, ulepszenie windy, natychmiastowe odnalezienie chętnych ludzi do zamieszkania w naszym budynku itp. Oczywiście w/w „BUX” możemy zakupić za REALNĄ walutę i w ten sposób przyspieszyć rozgrywkę. Ważną rzeczą o której jeszcze nie wspomniałem jest konieczność korzystania z internetu podczas gry. Z ciekawostek mogę jeszcze napisać że pomimo spartańskiej grafiki jaką prezentuje Tiny Tower gra nie działa na słabszych telefonach np. na Galaxy Gio, gry nawet nie można pobrać z Google Play. Myślę że jest to spowodowane za niską rozdzielczością wyświetlacza… Pisząc o dźwięku w Recenzowanej grze nie mogę zaprzeczyć iż jest on denerwujący.  Przy tej grze spędziłem dobre parę miesięcy i mogę mimo tych wszystkich wad, polecić ją ponieważ uważam że nie jest to gra zła, oczywiście nie każdemu przypadnie ona do gustu, jednak zachęcam mimo wszystko do zainstalowania i przetestowania.

+ Ciekawa i wciągająca
+ Darmowa
+ NIe musi być włączona 24h na dobę
+ Częste aktualizacje
- Brzydka grafika
- Denerwująca oprawa dźwiękowa
- Wymaga połączenia z internetem
0 Likes
0 Dislikes