Gra:
VBNL Management UG
Version:
1.01
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 20 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Zwierzak w telefonie

+ Magnez na dziewczyny 😀

+ Całkiem miłe dla oka

- Brak dźwięków

- Monotonne

- Nasz pupil nie zmienia się

Dzisiejszego dnia postanowiłem dla urozmaicenia poszukać czegoś nie skomplikowanego, czegoś skierowanego raczej głównie do płci pięknej. Tematem dzisiejszej recenzji będzie TamaWidget Hamster jest to nic innego jak ulepszony klon starusieńkiego już urządzenia o nazwie „Tamagotchi” i tak jak kiedyś w kieszeni spodni lub plecaku noszono tzw. „jajko” tak dziś możemy bez problemu cieszyć się taką zabawką w swoim smartfonie. TamaWidget Hamster jest symulatorem zwierzątka. W tym przypadku naszym pupilem jest Chomik.

Możliwości opieki nad naszym zwierzem są dość standardowe, możemy go nakarmić, umyć, posprzątać po nim jak się wypróżni, gdy będzie chory dajemy mu leki, ponad to są 3 mini gry, naszą pociechę możemy także wysłać do szkoły, a od czasu do czasu zobaczyć ile waży, lub też jakie ma oceny.

Kolejną ciekawostką jest to że możemy przeciągnąć naszego futrzaka na pulpit smartfona w formie widgetu. Od strony graficznej, mamy do czynienia z grafiką dwuwymiarową, swoją drogą nie najbrzydszą, ale mogło być tu więcej kolorów. O dźwięku nie napisze nic ponieważ go nie uświadczyłem w tej grze. Moim zdaniem wadą tej gry jest to że nasz pupil wizualnie nie zmienia się, nie rośnie – nie robi się większy itp. W końcu po coś się go karmi prawda?  Do tego wszystkiego wydaje mi się że taki chomik mógł by bardziej siedzieć w terrarium niż domku.

Podsumowując gra może nie jest zła, jak i może się podobać… Ale na pewno nie każdemu. Jak dla mnie jest dość monotonna i nie w moim guście.

+ Zwierzak w telefonie
+ Magnez na dziewczyny 😀
+ Całkiem miłe dla oka
- Brak dźwięków
- Monotonne
- Nasz pupil nie zmienia się
0 Likes
0 Dislikes