Review of: SushiChop
Gra:
Rogue Rocket Games
Version:
2.0.7
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 5 maja 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Bardzo dobra muzyka!

+ Wciągające i nie wymagające myślenia

+ Darmowe

+ Lepsze od F.N

- Samoczynnie potrafi wyjść do menu telefonu

- Mimo że lepsze od Fruit Ninja to nadal "klon"

Gdybym zapytał na ulicy posiadacza smartfona z androidem czy to kobietę czy mężczyznę o grę Fruit Ninja mogę się założyć że co najmniej połowa z nich odpowiedziała że wie co to jest i na czym ta gra polega, jednak gdy już zapytam o SushiChop sprawa nie wydaje się tak oczywista.

A obie gry są niemal że identyczne z tym małym wyjątkiem iż w Fruit Ninja siekamy owoce, natomiast w SushiChop mamy do czynienia z rybkami. Które są podawane w restauracji.

Zaczynając grę mamy dwa tryby gry pierwszy jest to standardowy „SushiChop” w którym przechodzimy między falami rzucanego do góry rybiego mięsa szatkując je na tony sushi. Między następnymi „Wave’ami” mamy przyjemność brania udziału w mini grach, polegających na krojeniu jednego rodzaju jakiegoś morskiego stworzenia, krewetki kałamarnicy itd. Przyznam że fajna jest to wstawka. Do szatkowania naszych owoców morza oddano w nasze ręce 5 różnych narzędzi.

Na początku Sushi blade, do odblokowania mamy knife throw, twin blades, shurikens, i jade blade. Kupujemy je zdobyte w grze”coinsy”. W trybie „Sushimaster” również naszym zadaniem jest przechodzenie kolejnych fal rzucanych nam pod nóż ryb jednak z tą różnicą że tu dawane są nam swego rodzaju zamówienia, np poszatkowania kałamarnicy która za chwile nadleci na 4 kawałki, lub łososia na 3 części itd. Słowem dla każdego coś innego.

Grając w tą produkcje około pół dnia mogę przyznać że bardziej przypadła mi do gustu aniżeli wyżej już wymieniony Fruit Ninja, może wiele z was pomyśli że bluźnie:D ale takie jest moje zdanie. Oczywiście zdaje sobie sprawę że SushiChop jest”tylko” klonem w/w gry ale jak dla mnie wcielenie się w pracownika restauracji oprawiającego morskie stworzenia jest fajniejsze.

Ponadto dawno już tego nie pisałem, ale naprawdę spodobała mi się muzyka w tej grze, nawet teraz pisząc ten tekst  zdarzy mi się włączyć  na chwile grę by „zaliczyć partyjkę w SushiChop. I wsłuchać się w tamtejsze utwory. Jeśli wydaje się wam że gra może nie jest za ciekawa dajcie jej szanse, bo jeśli jesteście fanami Fruit Ninja gra spodoba się wam na pewno.


+ Bardzo dobra muzyka!
+ Wciągające i nie wymagające myślenia
+ Darmowe
+ Lepsze od F.N
- Samoczynnie potrafi wyjść do menu telefonu
- Mimo że lepsze od Fruit Ninja to nadal "klon"
0 Likes
0 Dislikes