O Sony Xperia E i Xperia E Dual mieliście okazje przeczytać kilka dni temu na łamach AndroTTk.pl, w owym czasie udostępnione zostały informacja na temat specyfikacji sprzętowej obu z urządzeń, systemu operacyjnego na jakim pracować będą nowe „niskobudrzetowe” smartfony Sony oraz w jakich wersjach kolorystycznych będzie można je nabyć.

Pozostała jedna kwestia do wyjaśnienia, mianowicie kwestia ceny urządzeń, jak wspomniałem podczas pisania wcześniejszego wpisu urządzenia posiadające takie parametry nie powinny być drogie, jak jest na prawdę?

Powołując się na niemiecki oddział Sony Mobile ceny obu nowych modeli Xperia E i Xperia E Dual w sprzedaży detalicznej wyglądają następująco: model z jednym slotem na kartę SIM został wyceniony na kwotę 159 euro (+/- trochę ponad  600 złotych), to samo urządzenie wzbogacone jednak o dodatkowy slot SIM będziemy mogli już zakupić za sumkę 169 euro (+/-  700 złotych).

W moim odczuciu jak na nowe urządzenia, dodatkowo wzbogacone o system Android 4.1 Jelly Bean sytuacja nie wygląda najgorzej… Wszystkich tych, którym urządzenia przypadły do gustu przypomnę jeszcze, że producent planuje je „wypuścić” do sklepów na początku przyszłego roku.

0 Likes
0 Dislikes