Jeśli chcecie poczytać o super wypasionym smartfonie od Sony zapraszam np. tutaj Sony Xperia SX oraz Xperia GX . Jeśli jednak nie jest ważny czy smartfon ma 4-rdzeniowy procesor, super aparat, ekran o przekątnej 5 cali. To ten news powinien Cie zaciekawić drogi czytelniku.

A więc… Jeszcze do nie dawna nie było nic wiadomo na temat tego telefonu, należącego z całą pewnością do grupy urządzeń z dolnej pułki, Sony Xperia ST21i Tapioca ma być pierwszym z linii Xperia smartfonem którego cena ma nie przekroczyć 146 Euro!

Urządzenie technicznie nie robi wrażenia, bo jak można znaleźć w internecie posiada:

  • Ekran 3,2 cala oraz rozdzielczości HVGA (480 x 320 pikseli),
  • Procesor z taktowaniem 800 MHz
  • Aparat o matrycy 3 Mpix
  • Bateria 1460 mAh
  • 3 GB pamięci wewnetrznej

Czyli bez fajerwerków, ale jednak nie sam sprzęt zaskakuje, lecz decyzja Sony w kwestii zamieszczonego w tym urządzeniu oprogramowania. Bo na chwile obecną zapowiedziano że Sony Tapioca będzie posiadaczem Androida 4.0! Tak Ice Cream Sandwich!

I to taka mała dygresja, skoro na takie urządzenie jakim jest Sony Xperia ST21i Tapioca możliwe jest „wpakowanie” Androida w wersji 4.0 dlaczego posiadacze Samsungów Galaxy S, smartfona o niebo lepszymi parametrami dostali takie coś jak Value Pack ?

0 Likes
0 Dislikes