Review of: Slice It!
Gra:
Com2uS
Version:
1.7.5
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 30 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Początkowo wciąga i mile zaskakuje

+ Darmowa

+ Działa chyba na każdym urządzeniu z Androidem

- Po nie długim czasie frustruje

- Rozgrywka z chwili na chwili nudzi

- Oprawa dźwiękowa trochę poniżej średniej

Dzisiejszego wieczora pragnę zaprezentować wam grę pt. „Slice It!”. Jest to nietypowa gra logiczna w której naszym głównym zadaniem jest podzielić różne figury na równe części w określonej liczbie cięć lub jak kto woli kroków.

Gra początkowo jest nawet ciekawa i przyjemna, można powiedzieć nawet że zaskakuje. Nigdy bym nie powiedział iż krojenie figur geometrycznych może być tak wciągające. Po czasie jednak gdy próbujemy przejść dany etap XX raz zaczyna denerwować, w prawdzie możemy wybrać opcje skip i ominąć dany poziom… Jednak męska duma na to nie pozwala, i człowiek męczy się dalej, aż mu się uda.

Gra jest przedstawiona w dwóch wymiarach, grafika jest rysowana, i niezbyt skomplikowana. Można by rzec że spartańska, ale to nie stanowi problemu. Dźwięki w jakie gra obfituje są prawdę powiedziawszy takie że nie przeszkadzają, ani nie wpadają specjalnie w ucho. Zwyczajnie coś tam leci.

Slice It! została wyróżniona w wielu światowych konkursach, ilość pobrań wynosząca w granicach 10 000 000 – 50 000 000 powinna również utwierdzić o nie banalności a nawet wyjątkowości tej gry. Czy jednak rzeczywiście ta gra zrobiła na mnie takie wielkie wrażenie i mogę ją bez zająknięcia polecić wszystkim jako jedną z najlepszych gier na androida ? Z całą odpowiedzialnością NIE. Slice It! jak dla mnie jest grą nie zwyczajną… Jednak jeśli kręcą was takie klimaty, a to co zobaczyliście na fotkach w recenzji robi na was wrażenie to jak najbardziej możecie grę przetestować.

+ Początkowo wciąga i mile zaskakuje
+ Darmowa
+ Działa chyba na każdym urządzeniu z Androidem
- Po nie długim czasie frustruje
- Rozgrywka z chwili na chwili nudzi
- Oprawa dźwiękowa trochę poniżej średniej
0 Likes
0 Dislikes