Review of: Skater Boy
Gra:
RUNNERGAMES
Version:
1.1
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 5 czerwca 2012
Last modified:5 czerwca 2012

Summary:

+ Prosta i przyjemna

+ Ładna graficznie

+ Darmowa

+ 90 poziomów pełnych dobrej zabawy

- Brak

Każdy lubi od czasu do czasu odpalić sobie grę w której nie trzeba za bardzo się głowić, a w którą można zagrać w wolnej chwili i nie trzeba tracić pół dnia by przyzwyczaić się do skomplikowanego sterowania.

Niezaprzeczalnie grą do której pasuje powyższy opis jest Skater Boy. Jest to gra firmy RUNNERGAMES i jest to produkcja typowo zręcznościowaw której kierujemy poczynaniami chłopca w zgniło zielonej koszulce z czerwoną czapeczką na głowie.

Rola gracza jaką wyznaczył nam autor jest prosta, naszym zadaniem jest pomóc owemu chłopcu w pokonywaniu kolejnych „niedogodności” które staną mu na drodze w pokonywaniu kolejnych „leveli”. W nasze ręce zostały oddane 3 piękne światy gry (miasto, las, cmentarz) podzielone po 30 poziomów każdy co daje nam łącznie 90 poziomów !

Poziomy są krótkie aczkolwiek bardzo ciekawe, każdy kolejny jest swego rodzaju wyzwaniem, nie ma mowy o nudzie. W każdym ze światów gry znajdziemy różne dla tego typu otocznia „przeszkadzajki” przykładowo na cmentarzu będą nas doprowadzać do pasji nisko latające kruki lub jeszcze zabawniejsze starsze panie na miotłach. Co trzeba przyznać że wprowadza pewną dozę humoru do gry.

Sterowanie jest bliźniaczo podobne do tego które mogliśmy zobaczyć w innej produkcji na androida mam na myśli Ninja Chicken, co również jest na plus dla tej produkcji, ponieważ jest banalnie proste i intuicyjne. Gdy spojrzymy na zrzuty ekranu z gry zauważymy że Skater Boy jest grą dwuwymiarową o śliczniej i kolorowej grafice. Oferuje naprawdę miłą dla ucha oprawę dźwiękową. Jest ogólnie bardzo dobrą i udaną produkcją. Jedyną rzeczą do której mógł bym się przyczepić to to że gra jest za darmo, oczywiście żartuje że jest to wada. 🙂

Skater Boy jest grą świetną, którą mimo tego że ukończyłem w ciągu trochę ponad 6 godzin, to do której jeszcze zasiądę na „małe co nieco”.

+ Prosta i przyjemna
+ Ładna graficznie
+ Darmowa
+ 90 poziomów pełnych dobrej zabawy
- Brak
0 Likes
0 Dislikes