Shadowgun Deadzone 2.0

Fanów gry SHADOWGUN: DeadZone z całą pewnością ucieszy fakt, iż ich ulubiona strzelanka sieciowa doczekała się sporej aktualizacji. Producent firma – MADFINGER z dniem 05.04.2013 udostępnia do Google Play wzbogaconą o szereg udogodnień, oraz oznaczoną numerkami 2.0 wersje niezwykle udanej jak i popularnej produkcji.

Z nowości o których warto wspomnieć są między innymi menu „znajomości” w którym będziemy mogli zobaczyć statystyki znajomych graczy, napisać do nich itp. Warto wspomnieć również o tym, iż sama gra otrzymała wsparcie dla takich języków jak :hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, koreański, japoński oraz chiński.

Co jednak chyba najważniejsze nie wolno zapomnieć o pakiecie nowych broni jak i map, dzięki którym sama rozgrywka jest jeszcze przyjemniejsza.

Link do gry w Google Play możecie znaleźć pod tym adresem. Zapomniał bym wspomnieć, iż gra wymaga od gracza posiadania urządzenia  pracującego przynajmniej na systemie Android w wersji 3.0 Honeycomb i 512 MB pamięci RAM.

0 Likes
0 Dislikes