Review of: Screen Filter
Aplikacja:
haxor industry
Version:
1.2
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
5 Stars
On 6 kwietnia 2012
Last modified:10 maja 2012

Summary:

+ Możliwość ustawienia jasności ekranu do własnych potrzeb

+ Wydłużenie czasu pracy baterii na jednym ładowaniu

+ Łatwość obsługi

+ Darmowa

- Brak Autostartu Aplikacji zaraz po uruchomieniu Urządzenia

 

Nie zdarzyło Ci się nigdy włączyć telefonu w środku nocy żeby zobaczyć godzinę? albo wczesnym rankiem zaraz po przebudzeniu? a może lubisz wieczorem przed snem surfować po internecie na swoim „kieszonkowym komputerze”? Bo ja lubię i to bardzo. Ale jeszcze kilka miesięcy temu strasznie przeszkadzało mi zbyt duże podświetlenie ekranu, po prostu raziło w oczy. Po paru godzinach szukania w jeszcze dawnym Android Markecie, przetestowałem kilka aplikacji tego typu, a właściwie mających w założeniu takie działanie.

Jednak tylko Screen Filter spodobał mi się na tyle by pozostał w pamięci mojego telefonu, oraz służył mi po dziś dzień. czym jest Screen Filter?

Jest to aplikacja pozwalająca ustawić poziom jasności wyświetlacza do naszych potrzeb, dzięki czemu ból oczu spowodowany zbyt dużą jasnością ekranu jest ograniczony do minimum, kolejną zaletą jaką daje możliwość zmniejszenia stopnia podświetlania ekranu jest jak się pewnie domyślacie wydłużenie życia naszej baterii. Co powiązane jest z tym iż rzadziej musimy ją ładować. Aplikacja jest łopatologicznie prosta w obsłudze, wybieramy stopień podświetlenia wyznaczony w procentach i już. Sama aplikacja zajmuje raptem kilkaset kilobajtów czyli na plus że nie zapycha pamięci naszego smartfona. Moim skromnym zdaniem taka aplikacja powinna zagościć w każdym urządzeniu wyposażonym w androida, nie tylko smartfonie. Ja mogę Screen Filter polecić każdemu.

+ Możliwość ustawienia jasności ekranu do własnych potrzeb
+ Wydłużenie czasu pracy baterii na jednym ładowaniu
+ Łatwość obsługi
+ Darmowa
- Brak Autostartu Aplikacji zaraz po uruchomieniu Urządzenia
0 Likes
0 Dislikes