Galaxy-note-N7000 -Jelly-Bean

Jeśli jesteś posiadaczem „hybrydy” dwóch urządzeń (smartfon+tablet) od Samsunga mam dla Ciebie co najmniej dobrą wiadomość, mianowicie producent Galaxy Note rozpoczął proces aktualizacji tego też urządzenia.

Aktualizacja w chwili pisania tego wpisu dostępna ma być dwiema metodami: pierwszą z tych metod jest uaktualnienie systemu operacyjnego poprzez dobrze znany wszystkim użytkownikom „słuchawek”  firmy Samsung program KIES, natomiast drugi ze sposobów to Over-the-Air.

Na pytanie odnośnie samej aktualizacji oraz tego co też  nowego wnosi ze sobą, mogę napisać iż w dużym stopniu za sprawą nowego oprogramowania  możemy się zbliżyć do szeregu funkcji znanych choćby z młodszego brata modelu N7000 – mowa tu oczywiście o Galaxy Note 2. Więc w aktualizacji nie zabraknie takich „bajerów” jak: Project Butter, Multi-View, nowy pasek powiadomień,Direct Call, Smart Stay, Pop-up Play oraz Google Now.

Jak nie trudno zauważyć lista nowości przygotowana dla urządznia Galaxy Note N7000 w aktualizacji do Android 4.1.2 Jelly Bean co cieszy, jest całkiem spora (jeśli o jakiejś z nich zapomniałem proszę o poprawienie mnie w komentarzu).

Na sam koniec nie pozostaje mi nic więcej jak tylko pogratulować użytkownikom Galaxy Note w związku z update’m i mieć cichą nadzieje, że posiadacze smartfonów z serii S z numerkiem 2 w nazwie niedługo również dostaną dawno temu obiecanego oficjalnego „żelka”.

 

0 Likes
0 Dislikes