Jeśli pojemność w Twoim smartfonie to problem, nie starcza Ci miejsca na wrzucenie ulubionych filmów lub też muzyki oraz gier, zwyczajnie 16GB lub 32GB to dla Ciebie za mało to mam dobrą wiadomość. Samsung rozpoczyna masową produkcje 128GB pamięci EMMC dla „przyszłej” generacji urządzeń mobilnych.

Powołując się na źródło  SammyHub mogę napisać, że jest na co czekać z informacji znalezionych jasno wynika jakoby nowe pamięci o rozmiarze 128GB nie tylko były znacznie większe od obecnie dostępnych w naszych smartfonach czy też tabletach ale również i biją je na głowę szybkością odczytu oraz zapisu, która według dostępnych informacji jest na poziomie 140MB/s oraz 50MB/s. Co jest wynikiem przynajmniej bardzo dobrym. Nowe pamięci EMMC (Embedded Multimedia Card) mają być budowane w procesie technologicznym 20 nanometrów oraz być oparte o specyfikacje  JEDEC v4.5 EMMC.

Kiedy możemy się spodziewać nowych super pojemnych i super szybkich pamięci w naszych urządzeniach? Jeszcze nie wiadomo, ja obstawiał bym, że nie za prędko może w Galaxy S IV, a może Galaxy Note III? (oczywiście jeśli takie smarfony się  kiedykolwiek pojawią).

0 Likes
0 Dislikes