samsung-galaxy-s4-concept

W ciągu ostatnich tygodni w sieci mogliśmy przeczytać wiele różnego rodzaju plotek na temat flagowej „maszynki do robienia pieniędzy” Samsunga. Jedne z nich zdawały się bardziej prawdziwe a inne moim zdaniem wręcz niedorzeczne.

Dziś przeglądając „ulubione strony” serwisów zagranicznych w tym przypadku androidauthority  natknąłem się na wpis  o interesującej treści, mianowicie że rzekoma premiera Samsunga Galaxy S IV nastąpić ma właśnie w marcu. Czytając dalej, odnalazłem że takowa informacja znalazła się na jednym z dokumentów pochodzących z jednej, z firm Korei Południowej (placówka analityczna).

Osobiście podchodzę nieufnie do tej informacji, zważywszy że do marca pozostało raptem niecałe dwa tygodnie… Jednakże z drugiej strony coś w tym może być, zwłaszcza że jak podaje autor wpisu z wspomnianego wcześniej serwisu (androidauthority) odnalazł obrazek, który wcześniej został znaleziony przez włoski blog Chaotic.it (trochę zakręciłem wybaczcie 🙂 ) na którym faktycznie datą premiery „S4” jest marzec…

galaxy-s4-march-launch-analyst-leak

Ponadto jak zapewne zauważyliście widnieje częściowa specyfikacja urządzenia, w skład której wchodzi ekran o przekątnej 5-cali i rozdzielczości 1920 x 1080, procesor  Exynos 5440, 2GB pamięci RAM, a także Android 4.2 Jelly Bean.

Patrząc na ten obrazek w pierwszej chwili pomyślałem że taką tabelkę, telefony i samą specyfikacje może napisać nawet 8 latek (o ile interesuje się tego typu rzeczami 🙂 ) jednak obrazek został zaczerpnięty z dokumentu PDF obejmującego 16 stron raportu należącego do „Mirae Asset Securities” (ludzi współpracujących z Samsungiem) i datowany jest na 14 lutego 2013.

Możliwe, że coś jest w takim razie na rzeczy… no ale niema co gdybać marzec już nie długo. Jeśli dowiem się czegoś więcej postaram się o tym napisać.

0 Likes
0 Dislikes