Samsung Galaxy S II chyba zgodzicie się ze mną, że do najnowszych smartfonów już nie należy. Oczywiste jest, iż nie jest to smartfon zły, lub słaby… co to, to nie, aczkolwiek jak to bywa z produktami które są już długo na rynku i mimo to sprzedają się dobrze, od czasu do czasu należy dać klientom możliwość wyboru czegoś zbliżonego parametrami do pierwowzoru, ale czegoś nowszego…

I jeśli wierzyć plotkom Samsung zamierza zrobić podobny „manewr” jaki zrobił dobre kilkanaście miesięcy z Samsungiem Galaxy S i jego nowszym odpowiednikiem Galaxy S plus, ma zamiar wprowadzić – model Galaxy S II plus. Na chwilę obecną ilość informacji na temat S II plus jest bardzo ograniczona. Zamieszczone w temacie foto podobno przedstawia owego następce poczciwego modelu GT-I9100. Ponadto mówi się o obecności w przyszłym Samsungu Galaxy S II plus takich parametrów jak:

  • System Operacyjny :  Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • 4.52-calowy ekran Super AMOLED Plus o rozdzielczości 800×480 pikseli
  • 2-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5GHz
  • 1GB RAM
  • 16GB pamięci wewnętrznej +slot kart microSD
  • aparat 8MPix

Jeśli zauważymy specyfikacja jest silnie zbliżona do obecnego SGS II,  w oczy rzuca się większy wyświetlacz który niestety posiada dalej tą samą rozdzielczość co pierwowzór… na drugi ogień idzie wspomniany wyżej 2-rdzeniowy procesor który tak naprawdę nie wiadomo czy będzie to ten sam lecz o większym taktowaniu model co aktualnie znajdujący się układ w Galaxy S II, czy może procesor z rodziny S4.

Przyznam, z wielką niecierpliwością czekam na oficjalną prezentacje nowego „PLUS’a” od Samsung.

0 Likes
0 Dislikes