samsung-android-logo

Mamy 22 kwietnia, a w sieci coraz więcej krąży plotek na temat kolejnego modelu z serii Note, oczywiście chodzi tu o Galaxy Note III. Jedne z tych plotek są coraz bardziej (moim zdaniem) prawdopodobne inny trochę mniej, ale po kolei…

Obie z tych niepotwierdzonych informacji pochodzą z serwisu SamMobile. Pierwsza z tych plotek, a tym samym według mnie bardziej prawdziwa mówi, że Galaxy Note III zostanie zaprezentowany po raz pierwszy światu na wrześniowych targach IFA 2013.

Druga z tych plotek, a zarazem będąca tytułową tego oto wpisu to wiadomość, ażeby nowy Note III został zaopatrzony w 6-calowy ekran OLED wykonany z … plastiku. Jak dla mnie dziwnie to zabrzmiało… wręcz niedorzecznie… z drugiej jednak strony dzięki zastosowaniu takiego, a nie innego wyświetlacza samo urządzenie stanie się jeszcze cieńsze (jego grubość wynosić ma podobno 8 mm), ponadto sam ekran ma stać się jeszcze mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne (aż średnio chce mi się w to wierzyć).

Tak więc jak pisałem chwile wcześniej tak jak w przypadku drugiej informacji, podchodzę z dużym dystansem i niedowierzaniem… tak pierwsza wydaje się jak najbardziej realna, zwłaszcza że o podobnym terminie „premiery” urządzenia można było już usłyszeć kilka tygodni temu.

0 Likes
0 Dislikes