Android-4-3-Galaxy-Note-II

Witajcie dziś mam dla Was odrobinę inny wpis aniżeli zwykle… Dzisiejszego dnia pomyślałem że z racji tego, iż jakiś czas temu  udostępniona została „oryginalna” wersja Androida 4.3 na Galaxy Note 2, to pokaże Wam jak zainstalować owy system.

Screenshots_2014-01-08-14-53-39

Cały proces instalacji postanowiłem że zamieszczę w miarę krótkim, a zarazem przejrzystym filmiku (a bynajmniej chciałem ażeby taki był). Ponadto pod filmem zamieszczam linki do niezbędnych plików, z których oczywiście korzystałem, podczas instalacji. Jeżeli będziecie robić to samo co ja, nie zapomnijcie naładować baterii w waszym urządzeniu, najlepiej na FULL!… to ważne.

No i tutaj wrzucam „standardową” formułkę (takie głupie hokus pokus ;P )INFORMUJĘ, ŻE NIE ODPOWIADAM ZA ŻADNE SZKODY SPOWODOWANE PONIŻSZĄ PROCEDURĄ WSZYSTKO ROBICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! (co nie znaczy że nie postaram się pomóc w razie jakiś problemów związanych z instalacją, pytań itp. zapraszam do pisania na forum).


Opis instalacji na szybko:

 1. Pobieramy pliki znajdujące się powniżej tj. „Link do Androida 4.3(…)”, Odin i Sterowniki USB, jeśli korzystamy z KIES (to ostatnie jest nam nie potrzebne), możemy pobrać również te wszystkie pliki w jednej paczce.
 2. Wypakowujemy pliki
 3. Jeżeli nie posiadamy na komputerze KIES’a instalujemy Sterowniki USB
 4. Podłączamy Note 2 do komputera przez kabel USB (telefon naładowany najlepiej na 100%)
 5. Wyłączamy go, następnie uruchamiamy kombinacją klawiszy vol down+home+power
 6. Włączamy Odin’a
 7. Na telefonie naciskamy vol up (górny przycisk głośności)
 8. W polu „Files [Download] zaznaczamy „PDA”, po czym klikamy na przycisk „PDA” wybieramy plik instalacyjny z pobranej wcześniej paczki „Androida 4.3 Jelly Bean dla Note 2„, a dokładniej chodzi o plik – „N7100XXUEMK9_N7100OXXEMK4_N7100XXUEMJ9_HOME.tar.md5”
 9. Naciskamy START – Czekamy
 10. Cieszymy się uaktualnionym systemem na naszym urządzeniu 🙂

 

Korzystając z okazji wybaczcie za jakość prezentowanego materiału tj. mój mało ciekawy komentarz… robiony był na poczekaniu, niestety braki czasu spowodowały że całość wygląda jak wygląda, mam jednak nadzieje że jakoś to wytrzymacie i że następne nagrania będą lepszej jakości. 🙂

 • Link do Androida 4.3 Jelly Bean dla Note 2 – SAMMOBILE
 • Odin (wersja 3.04) –  XDA
 • Sterowniki USB do telefonów Samsung – pobierz
 • CAŁY ZESTAW dla leniwych 🙂 – pobierz (hasło: androttk.pl)

 

1 Likes
0 Dislikes