Po nie oczekiwanym sukcesie pierwszej „wersji” Galaxy Note, którego jak dotąd sprzedano w ilości  ponad 10 milionów egzemplarzy, nietrudno było wywnioskować, że tak jak wielu wcześniejszych posiadaczy Note „1” także inni zdecydują się chwycić do kieszeni po portfele i wydać niemałą sumkę na zakup Galaxy Note 2.

Osobiście wcale mnie to nie dziwi, sam z chęcią zaopiekowałbym się tym smartfono-tabletem, o wielkim potencjale (i wcale nie mniejszym wyświetlaczu 🙂 ).

W takim razie chyba nikogo nie zdziwi, że na oficjalnej koreańskiej stronie Samsunga zamieszczono informacje z której wynika, iż Galaxy Note 2 w zaledwie 37 dni został zakupiony w sumie 3 milionów egzemplarzy! A żeby było jeszcze zabawniej z tego co pamięć mnie nie myli Note 2 trafić ma w Stanach Zjednoczonych do takich operatorów jak AT & T (9 listopada) czy też Verizon dopiero 28-29 tego też miesiąca.

W związku z czym podejrzewam, że wynik sprzedanych „N2” zostanie w niedługim czasie zwiększony… O ile? Trudno spekulować. W końcu nie wolno zapominać o sporej konkurencji Note 2, choćby niedawno  co zaprezentowanego smartfona z serii Nexus od LG, który również prezentuje się szalenie smakowicie… Zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.

0 Likes
0 Dislikes