Samsung Galaxy Note 2 urządzenie które niedawno co miało swoją premierę na świecie, od jakiegoś czasu dostępne jest również w Polsce, niestety na chwilę obecną wyłącznie w ofercie pre-order.

Sklepem w którym można zamówić w przedsprzedaży model GT-N7100 jest RTVeuroAGD. Do wyboru mamy jeden z dwóch wariantów kolorystycznych, mowa tu o kolorach białym oraz szarym.

Kwestią która z całą pewnością intryguje jest oczywiście cena samego urządzenia, która w przypadku wersji z 16GB pamięci wewnętrznej plasuje się na poziomie 2749 złotych. W tej cenie do zamówionego Samsunga Galaxy Note 2 zostaje dołączony mały bonus w postaci „etui” na nasz nowo co nabyty smartfon.

No cóż co do samej ceny tego „tabletofonu” to przyznam, że jest to całkiem pokaźna sumką która w pierwszym momencie może odstraszyć… w końcu w tej cenie można kupić już całkiem niezłego laptopa… Jednakże w moim przypadku wybierając między tymi dwoma urządzeniami wybrał bym Galaxy Note 2. A jaki w tym przypadku był by Wasz wybór? Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie znajdującej się na forum.

0 Likes
0 Dislikes