Z własnego doświadczenia raczej nie mogę za wiele napisać o Rocket League, wiem że grą jakiś czas temu jarał się każdy, trafiła niemal na każdą „liczącą” się platformę, w tym na przenośnego Switcha, Nintendo Switcha (brzmi to jak motyw z Bonda? 🙂 ). Sam w Rocket League nie grałem ani razu, czy to w chwili gdy gra na pc była płatna (niezbyt droga), czy jak też przeszła na model f2p.

Obecnie wygląda na to, że Rocket League planuje swoją drugą młodość na urządzeniach mobilnych opartych o Androida i iOS. Grę można pobrać z Google Play, czy też App Store całkowicie za darmo, wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Rocket League Sideswipe”, lub kliknąć na wstawione w tym wpisie odnośniki.

Developer gry Rocket League Sideswipe -Psyonix, zmienił pod względem graficznym całkiem sporo w stosunku do innych platform. Zrezygnowano z pełnego 3d jak miało to miejsce w „oryginale”, na rzecz dwuwymiarowej planszy, jednak należy dodać że same obiekty znajdujące się na niej, jak również piłka i pojazdy są trójwymiarowe, a na arenie mogą się zmierzyć ze sobą od dwóch, do nawet czterech graczy.  Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun promujący grę.

Jak dla mnie wygląda to całkiem zachęcająco i przyznam, że nawet chciałem pobrać tą grę w wersji na Androida i być może napisać krótką recenzję, jednak na chwilę obecną czyli 1 grudnia 2021 (godzina niemal 17), nie byłem w stanie gry zainstalować na żadne z posiadanych przeze mnie urządzeń… Ponadto w chwili pisania tego wpisu, gra na Google Play posiada łączną ocenę 4.0 i została oceniona przez 18,378 osób.

 

0 Likes
0 Dislikes