Real boxing android

Real Boxing, gra firmy Vivid Games w prawdzie dostępna już od jakiegoś czasu na urządzenia Apple, w końcu od jutra będzie dostępna również na urządzenia z systemem Android.

Wiadomość ta, w pierwszej chwili co najmniej bardzo mnie ucieszyła, postanowiłem więc poszukać odrobinę informacji na ten temat i niestety ale mój entuzjazm w zastraszającym tempie opadł, zapytacie dlaczego?

Po pierwsze wszystko wskazuje, że flagowy produkt firmy Vivid Games dostępny będzie wyłącznie na urządzenia pracujące w oparciu o procesory firmy NVIDIAmowa tu oczywiście o układach Tegra 3 oraz Tegra 4. Ponadto gra zostanie pozbawiona trybu gry wieloosobowej, próżno w niej również będzie szukać funkcji sterowania znanej choćby z iPada o nazwie V-Motion.

W zamian za to dostaniemy dwie nowe areny walki i cenę w wysokości 4.99 dolara…

Nie wiem jak Wy, jednak ja osobiście jestem bardzo rozczarowany zwłaszcza informacją o braku kompatybilności z moim smartfonem… Co w danej chwili całkowicie przekreśla w moich oczach ten tytuł… Wszystkim tym którzy posiadają wspomniane powyżej procesory „by” NVIDIA mogę jedynie pozazdrościć, oraz życzyć dobrej zabawy z tytułem.

Mile widziane są również komentarze na temat samej gry.

0 Likes
0 Dislikes