Firma HTC będąca organizatorem nowego projektu pod ciekawym tytułem „My Urban Adventure” postanowiła rozpocząć akcje mającą na celu „inspirować ludzi do twórczych aktywności i pokazywać, w jaki sposób mogą je realizować z pomocą smartfona HTC One X„.

„Ambasadorami” tej akcji są trzy różne postacie Kinga Załęska – (projektantka oryginalnej biżuterii), Damian Drobyk – (pasjonat kolarstwa górskiego), Vidzisz  – (fotograf). O każdej z tych osób jak i całym projekcie możecie przeczytać na tej stronie.

Pod tym samym adresem możecie przeczytać także o nowym konkursie fotograficznym, polegającym na zrobieniu ciekawego zdjęcia ulubionemu miejscu w swoim mieście.

Dodam jeszcze że najciekawsze fotografie nagrodzone zostaną wyżej przedstawionym smartfonem HTC One X i będą prezentowane podczas imprezy zwieńczającej projekt, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca.

 

Moim zdaniem pomysł jest ciekawy, nagroda wręcz zjawiskowa. Pozostaje tylko chwycić za aparat zrobić kilka ładnych zdjęć, wysłać je pod adres znajdujący się na stronie wcześniej podanej prze zemnie. I mieć nadzieje że to właśnie my będziemy nowymi posiadaczami jednego z najlepszych smartfonów od HTC.

0 Likes
0 Dislikes