Samsung logo

Oficjalna premiera nowego Note już za kilka dni, wszystko wskazuje że i w tym przypadku, podobnie jak miało to miejsce z Galaxy S4 tak i tu, poznamy wygląd urządzenia przed oficjalnym „odsłonięciem kurtyny”. A żeby tego było mało, potwierdzona została faktyczna wielkość wyświetlacza, którą to posiadać będzie Samsung Galaxy Note III.

Poniżej możecie znaleźć dwa zdjęcia, pierwsze od góry przedstawia Samsunga Galaxy Note II wraz z nowym „bratem” Galaxy Note III, natomiast drugie z nich przedstawia Note III w białej wersji kolorystycznej.  Jak możecie zauważyć nowy Note jest od swojego poprzednika odrobinę większy i z całą pewnością bardziej kanciasty, wyglądem przypominając Samsunga Galaxy S II, ale to tylko takie moje spostrzeżenie.

Przedni panel Galaxy Note 2 i Galaxy Note 3 Przedni panel Galaxy Note 3 biały

 

Tak jak pisałem wcześniej znany jest rozmiar wyświetlacza z jakim produkowany będzie Note III, jak wcześniej spekulowano, nie jest to rozmiar 6.3 cala, ani też 5.9… Natomiast mamy tu do czynienia z 5.7 calowym ekranem. Czyli w stosunku do poprzednika rozmiar uległ powiększeniu tylko o „0.2” cala. Co jest moim zdaniem do zaakceptowania i nie zmusi użytkowników do noszenia swojego „telefonu” w plecaku (ale czy aby na pewno? 🙂 )

0 Likes
0 Dislikes