Z doświadczenia wiem że żadne urządzenie nie jest doskonałe, czy to jest smartfon czy tablet. Jedne z nich mają problemy, z auto-fokusem inne z nadmiernym nagrzewaniem się a inne z ekranami… A co jest nie tak z nowym urządzeniem od Asusa?

 

Nowy Asus Transformer Pad 300 jak wynika z doniesień użytkowników tego też urządzenia cierpi na dwa dość poważne problemy. Pierwszym z nich jest złe spasowanie elementów obudowy, które się objawia podczas gdy np.  lekko wciśnie się logo producenta umieszczone na tylnym panelu, na ekranie pojawia się „niechciana” plama. Drugie niedopatrzenie producenta ma charakter bardziej problemu z oprogramowaniem. a wygląda to w postaci nietypowych fal na ekranie tabletu połączone z migotaniem przy krawędziach ekranu, które nasilają się, gdy wciśnie się tył tabletu.

                                 

 

Tą ostatnią wadą o której pisałem w dzisiejszym artykule ma zająć się najbliższa aktualizacja oprogramowania. Której daty jeszcze nie podano. Nie pozostaje nic jak tylko czekać i mieć nadzieje że faktycznie, łatka załatwi sprawę.

0 Likes
0 Dislikes