Dt2

Dzisiejszego dnia natrafiłem w Google Play na Dead Trigger 2 – kontynuacje całkiem nie najgorszej gry traktującej o zabijaniu zombie od firmy Madfinger Games.

Wiele się nie zastanawiając postanowiłem pobrać owy tytuł na swojego (jak się okazuje już złomiastego) Nota 2, sama instalka zajmowała coś około 266 MB, po instalacji przyszedł czas na odrobinę zabawy…

Jak możecie zauważyć sam gameplay do najdłuższych nie należał, jednak byłem dziś trochę zalatany i zbytnio nie miałem czasu ażeby nagrać więcej, mimo że bardzo zależało mi na tym, aby się z Wami podzielić choć tą drobiną materiału.

Co do moich odczuć/przemyśleń względem samej gry na chwilę obecną, to jest ich kilka (nie mniej, nie więcej):

  1. Bardzo dobra oprawa graficzna, dużo fajnych efektów, gra świateł itp.
  2. Fatalna optymalizacja gry (albo najwidoczniej mój telefon postarzał się w tak szybkim tempie do tego stopnia, że przechodząc pierwszą misje mogłem grać płynnie na High detal, natomiast rozpoczynając drugą misje musiałem zmienić detale gry już na Low, ponieważ widoczne były ogromne spadki FPS),
  3. Gra potrafi się zwiesić między misjami do tego stopnia, że potrzebne jest wyłączenie jej w menadżerze zadań, w związku z czym poziom który udało nam się już ukończyć, musimy przejść ponownie (gram na standardowym Android 4.1.2).
  4. Wprowadzono takie „udogodnienia” jak auto-strzelanie (w menu ustawień istnieje możliwość wyłączenia tej opcji).

No i jak na razie to tyle, względem samej grywalności mogę przyznać sam tytuł prezentuje się całkiem interesująco, akcja jest szybka, zombie są bardzo chętne do ponownego „zabicia”… Jednakże wspominając punkty nr. 2 i 3 człowiek czuje się odrobinę oszukany, że kilku rzeczy jest nie do końca takimi jakimi być powinny…

Osobiście mam cichą nadzieje że „team” z Madfinger Games popracuje odrobinę nad optymalizacją i stabilnością Dead Trigger 2, ponieważ podejrzewam iż owy tytuł może mieć potencjał.

Ps. Jeśli macie ochotę na kolejne odcinki z serii Dead Trigger 2, napiszcie w komentarzu.

Ps.2. Jeśli ktoś z Was miał okazje grać w DT2 na swoim smartfonie/tablecie mile widziane jest pochwalenie się wrażeniami oraz tym jak gra działa na sprzęcie.

0 Likes
0 Dislikes