Informacja pochodzi od Digital Chat Station. Jego profil można znaleźć chociażby na twitterze. W jednym z wpisów wspomina on właśnie o OPPO Find X4 Pro, nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo równie dobrze sam mógłbym sobie mówić, lub pisać o np. Samsung Galaxy S33 i na dzień dzisiejszy miało by to niewielkie przełożenie w faktycznym stanie rzeczy, jednak w przypadku wspomnianego „kolesia” (lub kobiety), niejednokrotnie podawane przez niego informacje znajdowały pokrycie w rzeczywistości, chociażby w przypadku OPPO Find X3 Pro.
 
Co nie powinno nikogo dziwić, OPPO Find X4 Pro ma być urządzeniem z najwyższej pułki (ciekawe też, czy cenowej…) Po dość długiej „abstynencji” od pisania, tworząc kolejne to nowe wpisy, dochodzę do wniosku jakoby, więcej wypuszczano teraz flagowych smartfonów, aniżeli przysłowiowych „średniaków”, a przynajmniej, o tych pierwszych obecnie więcej się mówi, no ale to takie tylko moje spostrzeżenie, a Wy co o tym myślicie?. 
 
 
Wracając do samego OPPO Find X4, zaopatrzony ma być w najmocniejszy (i wciąż jeszcze nie dostępny) procesor od Qualcomm, Snapdragon 8 Gen1, posiadać będzie 12 GB pamięci RAM. Zaopatrzony zostanie w duży 6,7 calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2K i odświeżaniu 120 Hz. 
Na tyle urządzenia znaleźć się mają trzy aparaty, aparat główny o matrycy 50 Mpix, ultraszerokokątny obiektyw 50 Mpix, 13 Mpix (2x zoom). Natomiast na froncie telefonu znajdziemy aparat o rozdzielczości 32 Mpix.
Plotka głosi że nowy Find X4 zaopatrzony ma zostać w ładowanie przynajmniej 80w (czy taką ładowarkę zobaczymy w zestawie z urządzeniem, to wiadomo, może być różnie :)). Sprzęt pracować będzie oczywiście w oparciu o system Android w wersji 12 i nakładkę systemową o nazwie ColorOS 12.
 
Powiem szczerze, że przyglądając się tak specyfikacji dzisiejszego bohatera wpisu, postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu co siedzi w poprzedniku (a obecnym, aktualnie na rynku), OPPO Find X3 Pro. Opierając się o specyfikacje z mgsm przyznam, że jeśli te informacje okażą się być prawdziwe, to poza innym SoC (Snapdragon 8 Gen1 OPPO Find X4 Pro vs Qualcomm Snapdragon 888), prawdopodobnie lekko zmienioną obudową, (chociaż sam nie wiem co w tej kwestii można jeszcze zmienić) i być może inną pojemnością baterii (w przypadku Find X4 Pro, jej pojemność jest nieznana). Będzie to niemal ten sam smartfon, wzbogacony o większy wynik w antutu benchmark.
 

 

0 Likes
0 Dislikes