Smarftony firmy Philips są raczej mało rozpoznawalne jeśli chodzi o rynek Polski, nie wiem czym jest to spowodowane… małym zainteresowaniem ze strony Polskich nabywców?  czy może problem tkwi w czymś innym… pewne jest to, że w Chinach te urządzenia mają oddane grono klientów i cieszą się popularnością.

Opisywane w tym artykule urządzenie Philips W732 zostało zaopatrzone w systemem Android 4.0. Telefon poza ładnym wyglądem (moje subiektywne zdanie) nie jest specjalnie „szałowy”. W wnętrzu modelu W732 możemy znaleźć takie oto podzespoły:

  • 4.3-calowy ekran LCD IPS  o rozdzielczości 800 x 480
  • 1-rdzeniowy procesor MediaTek MT6575 o taktowaniu 1GHz
  • aparat fotograficzny o matrycy 5MPix
  • bateria o pojemności 2,400 mAh
  • dual-SIM

Nie wiedzieć czemu czytając tą specyfikację jakoś nie doprowadziła mnie do tzw. „zniesmaczenia”.  Bądź, co bądź nie każda „słuchawka” musi posiadać 4 rdzenie i nie wiadomo co jeszcze, żeby przypaść mi do gustu. Na uwagę zasługuje  zastosowana bateria, o wspomnianej podczas opisu specyfikacji pojemności 2,400 mAh, która w połączeniu z ekranem typu LCD IPS ma starczyć na dość długo (jak podaje producent do 10.5 godziny komfortowego przeglądania stron www). Co jest bardzo obiecującym wynikiem.

Pisząc o telefonie Philips W732 nie spodziewał bym się zanadto, że będzie sprzedawany w Polsce. Na chwilę obecną ma trafić wyłącznie na Chiński rynek. A szkoda bo jeśli okazało by się, iż cena urządzenia nie była by zbyt wygórowana to smartfon mógł by znaleźć nie jednego zadowolonego klienta.

0 Likes
0 Dislikes