Review of: Panic Flight
Gra:
AMALtd
Version:
1.2.2
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 22 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Śliczna grafika

+ Dobra i klimatyczna oprawa dźwiękowa

+ Darmowa

+ Dużo etapów do przejścia

- Nadzwyczaj trudna

Twórcami Panic Flight – nowo polecanej gry w Google Play jest firma AMALtd. W grze wcielamy się w role pilota jednego z ośmiu samolocików, które z czasem możemy dowolnie ulepszać, kolejne z nich jesteśmy w stanie odblokować w zamian za złoto i „flight credit’y” które otrzymujemy pokonując kolejne etapy gry.

Poziomów do przejścia mamy 18 co jest dobrym wynikiem. Cała rozgrywka polega na omijaniu przeszkód, w postaci ciemnych chmur, swego rodzaju tornad itd. Podczas naszych powietrznych „ewolucji” zbieramy monety i różne power-up’y jedne sprawią że nasz samolot się zmniejszy, inne że przez chwile będzie szybszy a jeszcze inne na chwilę dadzą nam „nieśmiertelność”.

Muszę przyznać że gra nie należy do najprostszych, z trudnością przeszedłem pierwsze 4 poziomy dochodząc do 5… I trochę się zniechęciłem. Niebawem pewnie znów wrócę do gry, ale to za jakiś czas.

Graficznie gra robi bardzo pozytywne wrażenie, jak widać na zamieszczonych zdjęciach grafika jest dwuwymiarowa, ładna i rysunkowa można by rzec że komiksowa, po prostu górna półka. Dźwięki w grze też nie są złe,odbiera się je bardzo pozytywnie. Muszę przyznać że muzyczka pasuje do gry jest wesoła i klimatyczna.

Grę Panic Flight mogę polecić miłośników zręcznościówek, mającym dużo samo zaparcia, lub zwyczajnie sprytne palce.

+ Śliczna grafika
+ Dobra i klimatyczna oprawa dźwiękowa
+ Darmowa
+ Dużo etapów do przejścia
- Nadzwyczaj trudna
0 Likes
0 Dislikes