Gra:
ECAPYC software
Version:
1.1.2
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 21 kwietnia 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Wciągająca i ciekawa

+ Czaso-pożeracz

+ Darmowa

- Nie które poziomy są zbyt proste

Szperając w Google Play natrafiłem na dość dziwnie wyglądającą grę pod tytułem „One touch Drawing” co z tego wynikło o tym poniżej.

Standardowy szablon: Pobieram grę z GP, uruchamiam… Początkowo jestem nastawiony trochę sceptycznie do gry, ale nie mam nic do stracenia… Po przejściu pierwszego poziomu  nasuwa się myśl „ale to banalne”, ale gram dalej, drugi lvl, trzeci. Po jakimś czasie jest już 32 poziom i jest coraz lepiej. Widzę że poziomów jest 120 jestem pod wrażeniem. Bez przerwy łącze ze sobą kropki liniami tak aby te nie przebiegały przez siebie nie więcej niż raz…

I tak w skrócie wygląda kontakt z grą One touch Drawing. Zaskakująco przyjemną w odbiorze i odprężającą. One touch Drawing oferuje nam dwa tryby rozgrywki klasyczny i tryb survival. Tryb survival od trybu klasycznego różni się tym że mamy tylko jedną próbę na przejście danego poziomu, jeśli nam to nie uda „Game Over” . Graficznie jeśli chodzi o grę szału niema, ale to nie przeszkadza, jest prosto i estetycznie.

Grę mogę polecić, mi przypadła bardzo do gustu, nie należy do najtrudniejszych, lecz potrafi „usidlić” na dobre parę chwil, a czas spędzony z One touch Drawing  można miło wspominać.

+ Wciągająca i ciekawa
+ Czaso-pożeracz
+ Darmowa
- Nie które poziomy są zbyt proste
0 Likes
0 Dislikes