O dostępności aktualizacji do Android 4.1 Jelly Bean dla smartfona Samsung Galaxy S III mogliśmy przeczytać już dawno, sami posiadacze urządzenia podejrzewam że również od jakiegoś już czasu korzystają ze swoich słuchawek z „żelkiem” na pokładzie.

Wszystkie wcześniejsze wersje miały jedno „ale” w takiej postaci, iż były to wersje beta, dopiero teraz  Samsung postanowił rozpocząć oficjalny proces aktualizacji dla swojego flagowego smartfona. Aktualizacja dostępna jest za pośrednictwem OTA.

Sam smartfon po „ulepszeniu” zyskał kilka nowych funkcjonalności znanych dobrze choćby posiadaczom „tabletofonu” Galaxy Note 2, a są to Multi-View, Smart Rotation, ulepszony pasek powiadomień (który możemy spersonalizować wedle uznania), wraz z update’m dostaniemy też bliźniaczo  podobną do tej z Note 2 galerie oraz kilka ciekawych (lub też mniej ciekawych) aplikacji Group Cast, Paper Artist, SwiftKey Flow.

Osobiście muszę przyznać, że tym razem trochę długo trzeba było czekać na w pełni „oficjalną” aktualizację zwłaszcza że smartfony z serii Nexus posiadają Androida 4.2…

0 Likes
0 Dislikes