Od dawna w sieci możemy zobaczyć różnego rodzaju porównania smartfonów, jedne polegające na wyłonieniu wydajniejszego urządzenia w znanych benchmarkach, inne mające za zadanie pokazać które urządzenie jest wytrzymalsze, odporniejsze na zarysowania itp. A dziś mam dla Was filmik w którym zostanie przeprowadzony test na stabilizacje podczas kręcenia materiału wideo.

W pojedynku staną naprzeciw siebie znany i będący od jakiegoś już czasu na rynku pracujący pod kontrolą systemu Android, flagowy smartfon Samsunga – Galaxy S III, kontra niedawno co zaprezentowany smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone 8 smartfon – Nokia 920.

Test zostaje przeprowadzony w sposób następujący do uchwytu zaczepionego do zdalnie sterowanego samochodu zostają „przymocowane” dwa smartfony, które w tym samym czasie przy pomocy wewnętrznych kamerek kręcą ten sam materiał filmowy.

Sam filmik nie trwa zbyt długo, jednakże pokazuje dobitnie miażdżącą pod względem stabilizacji materiału wideo wyższość konstrukcji  Nokii nad połódniowokoreańską „słuchawką”. Swoją drogą panowie z Rosji wymyślili całkiem sprytny pomysł na obiektywny test obu urządzeń pod względem stabilizacji podczas nagrywania materiału wideo.

0 Likes
0 Dislikes