Gra:
Droid Studio
Version:
1.2.9
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4 Stars
On 6 maja 2012
Last modified:26 maja 2012

Summary:

+ Szybka i dynamiczna

+ Idealna na krótkie sesje ze smartfonem

+ Ciekawe sterowanie

+ Działa na starszych urządzeniach z Androidem

- Średnia grafika

- Słaba oprawa dźwiękowa

Jest niedzielne popołudnie. Spokój cisza… ptaszki ćwierkają… w telewizji nic nie ma ciekawego. Na kino niema środków, a znajomi są u dziewczyn albo leczą kaca… Takie są to już uroki niedzieli.

Więc jeśli przypadkiem cierpicie na brak ciekawszych zajęć zapraszam do lektury nowej recenzji gry o jakże nie banalnym tytułem „Ninja Dash Deluxe”.

W produkcji Studia Droid wcielamy się w role małego niebieskiego ninja, którego celem życia jest staczanie się w dół… Nie moi mili nasz tytułowy ninja nie jest alkoholikiem. Po prostu tak autorzy wymyślili sobie że będzie wyglądać rozgrywka w Ninja Dash Dx.

Więc zeskakujemy w szybkim tempie z belki na belkę uciekając przed „goniącymi” nas wielkimi kolcami znajdującymi się u góry ekranu, staramy się pokonać możliwie jak najdłuższy dystans. Dodatkowo zbierając w międzyczasie kulki ryżowe i wszelkiej maści power-upy. Jedne ochronią nas przed kolcami, inne sprawią że belki na które spadniemy nie załamią się pod naszym ciężarem, a jeszcze inne odnowią nam życie. Zasady gry są banalne, no i tak jest w rzeczywistości. Mimo wszystko Ninja Dash jest miłą odskocznią od gier w które musimy grać godzinami w których musimy przejść od punktu A do punktu B. Gra nie wymusza od nas większego wysiłku umysłowego, jak również jest szybka i dynamiczna, w sam raz by zagrać na przewie w szkole, czy też w pracy zamiast iść na przysłowiowego papierosa.

Na pochwałę moim zdaniem należy wyróżnić sterowanie użyte w tej grze otóż odbywa się ono za pośrednictwem ruchu naszego telefonu. Przykładowo jeśli chcemy aby nasz mały ninja pobiegł w lewo uchylamy nasze urządzenie w lewo, jeśli chcemy by szedł w prawo robimy to samo tyle że nasz smartfon lub tablet chylony jest w prawo. Bardzo sprytnie pomyślane.

Graficznie gra nie zaskakuje, przyznam że mogło być lepiej, jednak jak to mówią „niema tego złego co na dobre by nie wyszło” dzięki takiej a nie innej oprawie graficznej gra działa na starszych modelach z androidem. Dźwięki zawarte w grze nie zbyt przypadły mi do gustu, są mała przyjemne dla ucha.

Gra jednak ma taką fajną cechę że chce się do niej wrócić choć by na chwilkę. A jak dorzucę że Ninja Dash Deluxe jest zupełnie za darmo do ściągnięcia w Google Play jest miłym dodatkiem. Który skłoni do przetestowania na sobie tej gry.

+ Szybka i dynamiczna
+ Idealna na krótkie sesje ze smartfonem
+ Ciekawe sterowanie
+ Działa na starszych urządzeniach z Androidem
- Średnia grafika
- Słaba oprawa dźwiękowa
0 Likes
0 Dislikes