Review of: Ninja Chicken
Gra:
MoMinis
Version:
brak danych
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
3 Stars
On 19 maja 2012
Last modified:28 maja 2012

Summary:

+ Ładna kolorowa grafika

+ Sympatyczna postać

+ Nie skomplikowane sterowanie

+ Darmowa

- Fatalna oprawa dźwiękowa

- Gra trochę bez wyrazu

Minęło już trochę czasu od napisania ostatniej recenzji… Starając się to nadrobić postanowiłem że napisze tym razem o grze Ninja Chicken.

W Ninja Chicken sterujemy losami kury której to misją jest bieg w prawo. A zadaniem gracza jest naciskanie jednego z dwóch dostępnych klawiszy. Odpowiednio klawisz po lewej stronie ekranu odpowiada za „ślizg” naszego „Chicken’a” natomiast prawy przycisk to podskok, i to cała klawiszologia.

W grze możemy uświadczyć różnego rodzaju „przeszkadzajki”  w postaci zwierząt – przeciwników i zniekształceń terenu. Jedne z poziomów są nazbyt łatwe, a inne denerwująco nie do przejścia. Podczas pokonywania kolejnych poziomów zbieramy monety, orzechy i znosimy jajka.

Gra się dość przeciętnie, ani źle ani specjalnie dobrze. I tego stanu sytuacji nie ratuje nawet bardzo sympatyczna postać kury z czarną opaską na oczach.

Graficznie trzeba przyznać że Ninja Chicken jest grą udaną, podczas rozgrywki towarzyszą nam w głównej mierze odcienie zieleni, niebieskiego, i brązu. Wypowiadając się o dźwiękach w grze mogę określić je jednym słowem… Bieda… Muzyczka w grze, po około 20 minutach doprowadza do bólu głowy, jak dla mnie jedynym przyjemnym odgłosem jaki usłyszałem spędzając czas z grą było kiedy Chiken uderzał w kamień, przy tym wydając ciche jęknięcie „ninja”.

Czy Ninja Chicken jest grą zła? Złą może nie, ale na pewno nie przełomową. Mogę ją określić mianem średniaka. Czy warto pobrać tą grę z Google Play ? Gra jest za darmo, więc jak najbardziej tak, może akurat Tobie drogi czytelniku przypadnie do gustu.

+ Ładna kolorowa grafika
+ Sympatyczna postać
+ Nie skomplikowane sterowanie
+ Darmowa
- Fatalna oprawa dźwiękowa
- Gra trochę bez wyrazu
0 Likes
0 Dislikes