Podczas odbywającego się w Londynie pokazu Motorola zaprezentowała swój kolejny smartfon oparty na systemie Android z serii RAZR wzbogacony o literę „i” co wskazuje na obecność we wnętrzu tego też urządzenia układu pochodzącego z innej znanej firmy – Intel.

Motorola RAZR i – mało tego, że jest pierwszym smarfonem tej firmy wyprodukowanym w oparciu o układ intel Atom to w dodatku taktowanie zegara w tym jednordzeniowym procesorze budzi respekt a wynosi ono 2Ghz, sam układ został wykonany w technologi 32nm,  wzbogacony został o technologie znaną dobrze z pecetów – hyper-threading, a jest to nic innego jak wielowątkowość. W związku z tym zamartwianie się , że zabraknie nam mocy jest zwyczajnie nie potrzebne.

Chętnych poznania większej ilości szczegółów na temat specyfikacji technicznej zapraszam do zapoznania się z poniższym materiałem w którym można przeczytać iż smartfon posiada:

  • 4.3-calowy ekran Super AMOLED Advanced o rozdzielczości 960×540 (Gorilla Glass)
  • jednordzeniowy procesor  Intel Atom o taktowaniu 2 GHz
  • 1GB pamięci RAM
  • aparat o matrycy 8MPix + kamerka do wideo-rozmów 0,3MPix
  • akumulator o pojemności 2,000 mAh
  • wymiary urządzenia: 122.5 x 60.9 x 8.3 mm

Nawiązując do aparatu fotograficznego w Motoroli RAZR i, jak chwali się producent urządzenie jest w stanie włączyć aplikacje aparat w czasie krótszym od 1 sekundy oraz w bardzo krótkim czasie radzi sobie z robieniem zdjęć seryjnych. Jak podaje producent urządzenie swoją sklepową „premierę” ma zapoczątkować już w październiku. Niestety nie wiadomo nic na temat tego ile będzie kosztować oraz czy październik będzie miesiącem w którym Motorola RAZR i trafi również do Polski.

0 Likes
0 Dislikes