Na pytanie z jakimi smartfonami opartymi na systemie Android kojarzy Ci się Motorola, odparł bym bez z zająknięcia, że z smartfonami z rodziny Razr i Atrix, ku mojemu zdziwieniu poza granicami naszego pięknego kraju, a dokładnie w Chinach Motorola jest dobrze znana z co najmniej jeszcze jednej serii.

Mianowicie urządzeń z rodziny Motoluxe, żeby było jeszcze ciekawiej dnia dzisiejszego jeden z najnowszych modeli  o symbolach XT685 trafił do Chińskich sklepów. Jak przystało na najmłodsze dziecko firmy Motorola, Motoluxe XT685 w chwili wyciągnięcia telefonu z pudełka przywita nas Android ICS w wersji 4.0.4. Ale nawet ten trzeba przyznać, że miły akcent w ze strony Motoroli w kierunku klientów nie jest największym atutem tego smartfona, nie jest nim również bardzo zgrabna obudowa.

Telefon posiada bowiem dwa sloty na karty sim- WCDMA+GSM, oczywiście oba z nich są jednocześnie w stanie gotowości. No i poza takim miłym akcentem jak dioda powiadomień, to czas na omówienie mniej „porażających” aspektów modelu  XT685 a są nimi:

  • 4-calowy ekran o  rozdzielczości 854 x 480
  • 1GHz – procesor
  • 512MB  pamięci RAM
  • 1GB pamięci wewnętrznej
  • 8Mpix aparat główny z diodą LED +0,3Mpix kamerka z frontu urządzenia

Motorola Motoluxe XT685 sprzedawana jest na Chińskim rynku w cenie 300 dolarów. Jak na razie nic nie wiadomo czy Motorola planuje rozpowszechnić ten model smartfona poza granicami Chin. Co nie było by złym pomysłem, mało tego, mogło być niezłą odskocznią dla ludzi chcących korzystać z rozwiązań takich jak Dual-Sim, okraszony Androidem ICS w rozsądnej cenie.

0 Likes
0 Dislikes