Review of: Math Maniac
Gra:
Björn Voigt
Version:
1.7.2
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
4
On 10 lipca 2012
Last modified:10 lipca 2012

Summary:

+ Ćwiczy szybsze liczenie

+ Ciekawy pomysł

+ Skomplikowana

- Trudna

- Wymaga myślenia

- Dla ludzi o silnych nerwach

Przyznam że nie jestem fanem matematyki, lecz jak to bywa każdy musi się kiedyś samodoskonalić 🙂 . Więc czemu nie robić tego poprzez zabawę ?

Math Maniac jest grą – aplikacją w moim mniemaniu mającą za zadanie uprzyjemnić nam wolną chwilę, dać odrobinę zabawy a przy tym jeszcze rozwinąć naszą umiejętność szybszego liczenia.

Zasada gry jest prosta mamy tablice a na niej różne cyferki w odpowiednim od poziomu trudności czasie musimy dopasować dane cyfry by wynik po ich dodaniu wynosił podaną wartość która znajduje się w lewym dolnym rogu. Jeśli jeszcze do tego wszystkiego będziemy dodawać wyłącznie cyfry będące w kwadracikach o tym samym kolorze zyskamy bonus w wysokości większej ilości punktów.

Brzmi mało skomplikowanie, no i też takie jest… na początku i w dodatku gdy gramy na łatwym poziomie trudności. Z poziomu na poziom jest coraz trudniej, gra wymaga od nas skupienia i wiele samozaparcia. Przyznam że po kilkunastu partiach doszedłem ledwo co do 7 level’a na poziomie trudności „łatwy” co niestety nie jest czymś specjalnym…

O grafice czy też dźwięku mogę napisać tylko tyle, że tego drugiego w ogóle nie ma, a sama grafika to nic specjalnego, aczkolwiek czego można się spodziewać po wyświetlanych na tablicy cyfrach?

Math Maniac gości na moim smartfonie już od jakiegoś czasu, mało zajmuje i jest darmowe. Nie jest jakimś hitem ale mimo to nie raz zdarzy się, że włączę tą grę by sprawdzić czy może uda mi się przejść choć ten jeden poziom dalej…

Jeśli ktoś z Was drodzy czytelnicy zainstaluje tą grę i będzie na tyle dobry by podzielić się swoim wynikiem to zachęcam do tego.

+ Ćwiczy szybsze liczenie
+ Ciekawy pomysł
+ Skomplikowana
- Trudna
- Wymaga myślenia
- Dla ludzi o silnych nerwach
0 Likes
0 Dislikes