lg_logo_android_002

Trzeba przyznać LG nie próżnuje, wczoraj firma zaprezentowała 3 modele swoich urządzeń że tak powiem dla „mas” dziś oficjalnie światło ujrzała globalna wersja super smartfona LG Optimus G Pro.

Na temat szczegółowej specyfikacji wiadomo nie zbyt wiele, producent w tym przypadku robi z tego tajemnice… Wiadomo tylko że we wnętrzu „globalnej” wersji „G Pro” ma nie zabraknąć 5.5-calowego wyświetlacza o ponadprzeciętnej rozdzielczości Full HD. LG wspomina również o 4-rdzeniowym procesorze od Qualcomm (wszystko wskazuje na Snapdragon S4 Pro). Do tego wszystkiego będący już powoli standardem w smartfonach z „wyższej półki” 2 GB pamięci RAM i aparat o matrycy 13 MPix…

Na więcej informacji na temat parametrów 5.5-calowego LG Optimus G Pro przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać do tegorocznych targów MWC.

optimus g pro 5.5

Jako jedno z innowacyjnych rozwiązań które przyjdzie nam zobaczyć w nowym „olbrzymie” będzie z całą pewnością „efekt 2.5D” jak podaje LG dzięki zastosowaniu zakrzywionych kształtów obudowy jak i ekranu, zastosowanie takich metod ma sprawić że obraz wyświetlany w „G PRo” będzie bardziej „realny” i charakteryzować się ma większą „głębią”… No cóż pożyjemy zobaczymy…

Osobiście spoglądając na urządzenie odnoszę dziwne wrażenie że gdzieś coś takiego już widziałem… hmmm… jak dla mnie z frontu bliźniaczo podobne jest do Note 2… A co Wy o tym sądzicie? dla porównania z lewej strony foto LG Optimus G Pro a z prawej Samsung Galaxy Note 2.

0 Likes
0 Dislikes