lg g2

Jeżeli jesteś posiadaczem międzynarodowej wersji LG G2 to ten wpis z całą pewnością Cie zainteresuje i założę się że wiesz już dlaczego 🙂 tak, drogi czytelniku Twój G2 otrzymał (lub kiedy to czytasz, otrzyma za dzień lub dwa) aktualizacje do najnowszej wersji systemu operacyjnego „made in Google”.

Jak zapewne wiesz (albo i nie) koreański model LG G2 cieszy się „KitKat’em” już od jakiegoś czasu, a już dziś LG poinformowało o wprowadzeniu do „obrotu” „batonika” dla użytkowników posiadających międzynarodowy model tego tez urządzenia. Czego w ogóle możemy się spodziewać po aktualizacji??

Powiedzieć można że standardowych rzeczy, do których zostaliśmy przyzwyczajeni tzn. poprawy wydajności, lepszego rozplanowania zużyciem baterii, a także co jest nowością w tym przypadku poprawy funkcjonalności KnockON oraz wprowadzenia możliwości drukowania w „chmurze”.

Tak więc, ażeby nie przedłużać (za bardzo), posiadaczom LG G2 gratuluje  KitKat’a,  jednocześnie prosząc o informacje, czy już na ich urządzeniu znajduje się Android 4.4. 🙂

0 Likes
0 Dislikes