Zdaniem Samsunga tak właśnie jest… Trzeba przyznać jednemu z najlepszych producentów sprzętu elektronicznego na świecie, że nie boi się jawnej walki wobec Apple. Czego świetnym przykładem może być znajdująca się powyżej najnowsza reklama z ich „oczkiem w głowie” modelem Galaxy S III.

Na obrazku tym jak możecie zauważyć, znajduje się również „wróg” w najnowszej odsłonie tak, tak zgadza się iPhone 5. Chyba zgodzicie się ze mną, iż tu bez precedensu połódniowokoreański producent stara się dobitnie uświadomić klientowi czego tak naprawdę  potrzebuje. Z całym szacunkiem dla Apple (który jako taki mam) cytując Samsunga „nie trzeba być geniuszem” aby zauważyć techniczną przewagę modelu z „S3” w nazwie od produktu ludzi z  Cupertino.

Jednak nie samymi „wnętrznościami” smartfon żyje, nie wolno zapominać również o aplikacjach i oczywiście grach, których na całe szczęście na żadną z obu platform (Android oraz  iOS) nie brakuje. W takim przypadku może zadecydować sentyment do serii, producenta oraz renoma… Której braku również nie można zarzucić firmie Samsung.

W tym przypadku mój wybór by padł na smartfon z Androidem. A w Twoim przypadku? Drogi czytelniku, co Ty byś wybrał iPhone 5 czy Samsung Galaxy S III? Z góry dziękuje za komentarze, jakiekolwiek one by nie były.

0 Likes
0 Dislikes