Nexus 5 Drop Test

Wczorajszego dnia wrzuciłem filmik pt. „Nexus 5 w kawałkach – czyli co kryje się w środku nowego smartfona od Google” w którym to mogliście zobaczyć jak nowość od Google wygląda od zewnątrz, przedstawiono to w sposób „humanitarny”.

Dziś natomiast mam dla Was moi mili kolejny filmik z Nexus’em 5 w roli głównej, nagranie to nazwane zostało „Nexus 5 Drop Test” i jest autorstwa Android Authority… W poniższym materiale filmowym będziecie mogli przekonać się jak bardzo odporny na upadki jest nowy Nexus, a więc zapraszam do oglądania.

Jak zapewne się przekonaliście nowego Nexusa z całą pewnością nie możemy nazwać „pancernym”, test składający się z trzech upadków: „na plecki”, „dolną krawędź” oraz front, smartfon przeżył bardzo dotkliwie.

Moim zdaniem pierwsze dwa upadki, a co za tym idzie zniszczenia jakich doznał Nexus 5 były do zaakceptowania, natomiast ostatni „zrzut” był dla niego fatalny w skutkach – totalna pajęczynka na wyświetlaczu, plus widoczne u dołu wyświetlacza dwa wgłębienia wskazujące na to iż dostaliśmy się do wnętrza urządzenia mocno mnie rozczarowały jako potencjalnego nabywcy.

Wniosek nasunąć się może jeden, że pomimo zakupu dedykowanego etui, z Nexus’em 5 będziemy musieli się obchodzić jak z jajkiem, (może trochę przesadzam) ale z całą pewnością unikać upadków takich jakie miały miejsce na powyższym nagraniu.

0 Likes
0 Dislikes