galaxy a5 f1

Według ETNews, Samsung planuje zakończyć dalszą produkcje swojego pierwszego smartfona posiadającego metalowe elementy – Galaxy ALFA.

Wszystko wskazuje, iż wspomniany dosłownie przed chwilą „telefon” ustąpić ma podium smartfonowi o nazwie Samsung Galaxy A5, który ukazać ma się w Korei Południowej  już na przełomie stycznia – lutego. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

galaxy a5 f2

Oczywiście jak zwykle pieniądze… Jak dobrze wiemy Samsung Galaxy ALFA jest w prawdzie udaną konstrukcją, jednakże cena jaką trzeba za niego wydać nie zachęca do zakupu.

Nie spełniająca oczekiwań ilość sprzedanych sztuk, jak również i zmiana polityki  koreańskiego producenta mająca na celu, skupienie większej uwagi na produkcji urządzeń tańszych, takich „na każdą kieszeń”.

galaxy a5

Na zakończenie dodam, że Samsung Galaxy A5 oczywiście również będzie urządzeniem w którym nie zabraknie jak w modelu ALFA metalowej ramki, oraz nie najgorszych parametrów technicznych (jednak nie spodziewajmy się cudów, będzie to telefon z średniej półki).

0 Likes
0 Dislikes