O terminie premiery następnej generacji „hybrydy” Padfone oznaczonej numerkiem 2 wiadomo już od jakiegoś czasu. Oficjalna data premiery na świecie została ustalona na 16 października, do tej pory poznaliśmy już  informacje na temat specyfikacji urządzenia oraz fotografie rzekomego kawałka opakowania Padfone 2 skąd wspomniana specyfikacja pochodzi. W tym wszystkim zabrakło jednak jednego dość istotnego szczegółu, mianowicie informacji w postaci zdjęć ukazujących wygląd nowego urządzenia.

Przed Wami, pierwsze zdjęcia Padfone 2…

Na fotografiach przedstawiających nowe dziecko Asusa, widnieje znak wodny z nazwą @Evleaks a jest to nic innego jak nazwa konta na Twitterze skąd pochodzą fotografie.

Pierwszą sprawą która rzuca się w oczy, w nowym Padfone jest mechanizm „łączenia” smartfona z  tabletem. Od razu można zauważyć, że w nowym modelu zrezygnowano z klapki montowanej na zatrzask, i postanowiono przygotować wejście w formie wyprofilowanego zagłębienia.

Z dostępnych informacji na temat „stacji dokującej” w formie tabletu noszącego nazwę Padfone Station wiadomo, że tył urządzenia pokryty został materiałem gumopodobnym, który zmniejszyć ma ryzyko wyśliźnięcia z rąk 10,1- „calowca” .

Zmianom kosmetycznym uległ również wygląd samego smartfona, przeniesiono kamerkę do wideo-rozmów  na lewą stronę słuchawki, a przyciski głośności tuż pod włącznik telefonu. Czyli wiele z zewnątrz się nie zmieniło… Jednak jak dobrze pamiętacie, podzespoły samego urządzenia doczekały się upgrade, na temat dokładnych informacji na ten temat zapraszam do przeczytania wpisu pod tytułem – Asus Padfone 2 zostanie zaprezentowany już 16 października – znana jest specyfikacja.

0 Likes
0 Dislikes