Gra:
Gameloft
Version:
1.0.1
Price:
Darmowa

Reviewed by:
Rating:
2
On 28 kwietnia 2013
Last modified:28 kwietnia 2013

Summary:

+ Darmowa

+ Oprawa audiowizualna

+ Iron Man


- Cała reszta

Iron-Man-3

Z racji że mamy piękne niedzielne popołudnie, pomyślałem iż co nieco napisze oraz nagram krótki gameplay z zapowiadanej jakiś czas  temu na androittk.pl gry IRON MAN 3 studia Gameloft.

Jak pomyślałem, tak też zrobiłem, filmik prezentuje krótkie (bo raptem 5 minutowe) zmagania z grą (wersja Android) o tematyce bardzo popularnego bohatera komiksów, jak również filmów Tony’ego Starka „zapuszkowanego” w „żelazną” zbroje.

Iron Man 3 - Android f1

Rozgrywka polega na pokonywaniu dużych odległości, niszczeniu sporych ilości przeciwników, unikaniu przeszkód typu: samolot, ciężarówka, ściana, itd.  Ułatwić to zadanie ma nam wybór jednego z kilkunastu „kombinezonów” różniących się od siebie wyglądem oraz statystykami takimi jak, ilość punktów życia, poziom energii i siła obrażeń. Oczywiście na samym starcie do naszej dyspozycji zostaje oddany zaledwie jeden z wspomnianych wyżej kombinezonów, nasastępne odblokujemy poprzez niebieskie diamenty jak również czerwone „cosie” (wybaczcie za takie określenie, zwyczajnie nie wiem do czego to podobne).

Iron Man 3 -Android f2

IRON MAN 3 jak pisałem jakiś czas jest produktem F2P co w wolnym tłumaczeniu (i teoretycznie) wskazywać ma to, że gra jest darmowa lecz „możemy” w niej zakupić płatne dodatki „ułatwiające” zabawę. Grając w „IM 3” niemal cały czas odnosiłem silne wrażenie, że producent gry wręcz zmusza mnie usilnie do wydania niebieskich diamentów, które są po koniec końców płatne. Przykład?

Sterowany przeze mnie Iron Man ginie, czy to oznacza koniec gry? niekoniecznie, wystarczy że wydam 15 niebieskich diamentów i mogę lecieć dalej, następny przykład nie chce czekać by mój kombinezon naprawiał się 20 sekund płace 1 diament, szczytem, szczytów moi drodzy był moment gdy zauważyłem następującą sytuacje… żeby odblokować wszystkie zbroje a tym samym zdobyć wszystko co jest do zdobycia należy wydać 15 000 diamentów… takich przykładów jest cała masa, jednak nie bardzo chce wszystkie z nich opisywać (zajęło by to pewnie z dobre 3-4 razy więcej miejsca niż ten tekst) więc pytam się, po co w to grać?…

Iron Man 3 - Android f3

Od strony wizualnej Iron Man 3  prezentuje się bardzo dobrze, otoczenie oraz sam model „żelaznego faceta” są staranie zrobione i nie mogę w tej kwestii narzekać, natomiast przeciwnicy prezentują się moim zdaniem lipnie, brakuje im polotu, wyglądają kiepsko i niema co się nawet na ich temat rozwodzić. Pisząc o oprawie dźwiękowej mogę przyznać, że muzyczka grająca w tle jak i same odgłosy towarzyszące nam podczas rozgrywki są całkiem przyjemne, ale co z tego skoro sama gra jest zwyczajnie słaba.

Podsumowując, Gameloft zaprezentowało nam kolejną produkcje z cyklu, jak zepsuć dobry pomysł na grę, tym samym próbując „nachapać się” na niecierpliwych graczach do lat 10… Osobiście nie polecam tej gry…

PS. Wiem, miałem napisać w tym tygodniu recenzje Dungeon Hunter 4, ale testując ten tytuł, aż boje się podchodzić do kolejnego tytułu F2P od Gameloft, jak zdobędę się na odwagę postaram się coś na temat tamtej gry naskrobać. 🙂

+ Darmowa
+ Oprawa audiowizualna
+ Iron Man

- Cała reszta
0 Likes
0 Dislikes