Amerykański producent gier komputerowych firma Glu Mobile znany ze swojego „przywiązania” do projektowania tytułów w oparciu o typ „freemium” potocznie zwany mikropłatnościami. Ma dla nas nową propozycje na spędzenie co najmniej kilku godzin dobrej zabawy za sprawą gry o nazwie Indestructible.

Czytając opinie na temat samego produktu (niestety nie miałem przyjemności jeszcze testować) mogę napisać, że ludzie porównują ją do „Twisted Metal”, gry dobrze znanej choćby posiadaczom konsoli Playstation, tyle że w wersji mobilnej. Czyli czego możemy się spodziewać po tym produkcie?

Opierając się o znajdujący się poniżej krótki film promocyjny, wraz z informacjami dostępnymi z Google Play (gdzie gra dostępna jest do pobrania od wczoraj) mogę napisać, że  Indestructible jest grą w której gracz zasiada za sterami jednej z wielu maszyn „śmierci” i niczym gladiator w starożytnym Rzymie zostaje wysłany na arenę by walczyć z licznymi przeciwnikami , gra posiada 3 sporych rozmiarów areny na których, bez większych problemów znajdzie się miejsce dla 4 żądnych mocnych wrażeń graczy na raz.

W grze nie powinno zabraknąć całej masy różnego rodzaju power-up’ów, ulepszeń, nowych broni itd. Jak zachwala producent w opisywanym produkcie został dopracowany silnik odpowiedzialny za fizykę, co za tym idzie sterowanie znajdującymi się w grze pojazdami powinno dać dużo frajdy. Warto również wspomnieć o przyzwoitej oprawie wizualnej (opierając się oczywiście o zamieszczony poniżej materiał filmowy).

Wszystkich tych którzy pobrali Indestructible zapraszam do komentowania tego tytułu (sam jestem ciekaw czy warto wykorzystać  na Indestructible ostatnie megabajty pakietu w smartfonie 🙂 )

0 Likes
0 Dislikes