Trzeba przyznać że cała sytuacja związana z aktualizacją dla HTC Desire HD w ciągu tego tygodnia dość się zagmatwała.

Wszystko rozpoczęło się od informacji która wypłynęła od Kanadyjskiego operatora  firmy Telesus po szczegóły zapraszam do tego artykułu – HTC Desire HD – Czy Aktualizacja do ICS zostanie odwołana?, nie minęły dwa dni a Tajwański producent wydał oświadczenie dementujące ażeby aktualizacja została  anulowana – Oficjalne oświadczenie na temat przyszłości ICS dla HTC Desire HD i Desire S.

Po tym można było powiedzieć, że nie pozostało nam nic, jak tylko czekać spokojnie na aktualizacje, aż do dziś…

Dnia dzisiejszego Tajwański producent wydał kolejne oświadczenie w którym ogłosił, że jednak prace nad aktualizacją dla HTC Desire HD zostaną anulowane… Powodem jest oczywiście – za słaby hardware znajdujący się w urządzeniu.

Patrząc na całą sytuacje przypominają mi się perypetie które przeżyłem na własnej skórze w związku z anulowaniem update  mojego ówczesnego smartfona HTC Desire  do Android 2.3 Gingerbread.

Osobiście nie zdziwi mnie jeśli niezadowoleni klienci posiadający HTC Desire HD, tak samo jak było to w przepadku HTC Desire wyrażą swoje niezadowolenie w listach do producenta i może firma zmieni zdanie. Ciekawe czy sytuacja jeszcze ulegnie zmianie…

0 Likes
0 Dislikes